Гибочне обладнання (українська мова)

На сьгоднішній день існує три вида гібочного обладнання. Які діляться по фактурі обробки, на який діє конкретний видгібочних конструкцій.

1. Листозгиб — цей станок предназначений для надання листкам маталу заданої форми за допомогою холодного згибання. Задопомогою цьому методу стало можливим згибання листів металу з великою точністю угла, метал який може оброблятися на даному станку може перевищувати товщину більше ніж 2.0 мм.На даний час існує модельний ряд станків, які можуть використовуватися як стаціонарне гибочне обладнання в цехах, так і станки які можуть транспортуватися завдяки невеликій вазі та прицьому не втрачають своєї функціональності.

2. Пресовий листозгиби — це обладнання предназначене для згибання листового миталу, в багатьох випадкахдані станки обладнуєця вертикальною траверсою.Гідравлічний прес може виконувати розширену номенклатуру виробів, які являються результатом обробки металу на даному устаткуванні. 

3. Трубогиб — даний вид станків предназначений для надання бажаної форми трубочним видам металу. Цей вид листогибу ділиться на механічне так і автоматизоване. В даний час існує великий попет на станки які використовують ЦПУ. Гідравлічні згибальне устаткування має високі показнеки в точності, комфортності, економічності, довговічності а також експлуатації. При всіх цих перевагах він має щей додаткову устаткування, та підключення гідравліки до електромережі. 

Електричне зєднання. Для такого підключення необхідно мати трифазну систему подачі електроенергії. Всі види листозгибаючого обладнання як і любий пресовий станок підключається до електромережі, трифазним кабелем. Для ефективного використання та захисту від різних перепадів напруги в електромережі ми повинні мати запобіжник. Після того як підключення обладнання буде завершене, ми поовинні перевірити правельність обертання електро двигуна (двигунів).

Автор: admin