Переваги електронних торгів на УУБ для продавців та покупців

Українська універсальна біржа – це сучасна онлайн платформа, що використовується для організації та проведення електронних торгів в системі Прозорро. Майданчик працює на основі найсучаснішого програмного забезпечення та інноваційних технологій, тому доступ до аукціонів забезпечується цілодобово без будь-яких технічних збоїв. Крім цього дана торгівельна платформа характеризується багатьма іншими перевагами, як для продавців, так і для покупців.

Продавець (державне або комунальне підприємство) виступає в ролі організатора аукціону, що виставляє майно на продаж. Крім фотографій цього майна продавець додає в систему детальний його опис, а також вказує початкову ціну та розмір гарантійного внеску, який залежить від вартості лоту. В свою чергу потенційні покупці ознайомлюються з лотом за його фотографіями та описом, та подають заявки на участь у торгах. Тут можна придбати будь що, навіть майно з держрезерву. Про це можна почитати тут https://sale.uub.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve. Аукціон відбувається в назначений час та може тривати від 30 до 60 хвилин. По закінченню торгів система визначить переможця.

Переваги торгівельного майданчику УУБ для продавців

Для державних підприємств використання торгівельного електронного майданчику дає такі переваги, як:

  • ліквідація застарілих корупційних схем з продажу держмайна посадовими особами;
  • швидкий пошук покупців та здорова конкуренція між ними;
  • встановлення ринкової ціни на майно завдяки ставкам учасників торгів;
  • можливість безкоштовно прорекламувати свою продукцію;
  • можливість покращити свій імідж та показати, що підприємство готове працювати відкрито;
  • можливість швидко та вигідно продати майно, що не використовується, або здати його в оренду.

Крім цього, суттєвою перевагою використання майданчику УУБ продавцями є те, що їм не потрібно самостійно організовувати аукціон, орендувати для його проведення приміщення, витрачати кошти на проведення рекламних заходів та на запрошення покупців. Дізнатися більше про переваги УУБ для державних підприємств можна за посиланням sale.uub.com.ua.

Переваги торгівельного майданчику УУБ для покупців

Хоча доступ до єдиної бази даних аукціонів є у всіх торгівельних майданчиків, акредитованих в системі Прозорро.Продажі, все ж деякі відмінності між різними платформами є. По-перше, не всі майданчики мають зручний інтерфейс, який буде інтуїтивно зрозумілим навіть новим користувачам. По-друге, не всі торгівельні платформи виділяються якісною роботою служби підтримки клієнтів. Саме про ці переваги варто знати майбутнім покупцям. Але це ще не все.

Завдяки відкритим та прозорим торгам, що проводяться на УУБ, у покупців є можливість швидко знайти та придбати необхідний лот по ринковій ціні. Крім цього, тут продається також майно банкрутів, яке можна купити задешево. А завдяки тому, що тут нема місця для корупційних схем, торги проводяться чесно та прозоро. Всі учасники змагаються між собою на рівних правах: у кожного є 3 хвилини на те, щоб зробити свою ставку. Переможець буде визначений автоматично після закінчення торгів.

Автор: admin