Реалізація арештованого майна через аукціони електронного простору ДП «ProZorro.Sale»

Державне підприємство «Прозорро» з 2016 року продає на власних електронних аукціонах різноманітні продукти, сировину та ресурси, організовує торги з реалізації арештованої маєтності та створює благодійні аукціони. За п’ять років було проведено щонайменше 341 000 успішних аукціонів, на яких було зароблено понад 42 мільярди гривень, частина з яких періодично надходить до державного бюджету.

Чому обирають саме ДП «Прозорро.Продажі» для реалізації товарів на онлайн аукціонах?

«Прозорро» вже змогло провести понад 341 000 онлайн аукціонів, на яких брали участь щонайменше 256 000 учасників, серед яких звичайні українці, підприємці та представники міжнародних компаній-трейдерів. Крім цього можна виділити ще декілька важливих критеріїв вибору цього простору:

  1. Зручність. Сайт uub.in.ua обладнаний таким чином, щоб людина легко могла зорієнтуватись та знайти усе необхідне. Також людина може використовувати зручні фільтри, аби обрати потрібну категорію оголошень.
  2. Доступність. Уся інформація та документація, що є на просторах електронного майданчика, знаходиться у відкритому доступі для кожного користувача та людини, яка не є частиною системи «Прозорро». Також кожна людина може стежити за процесом проведення аукціонів. Часто за торгами стежать представники преси та громадські діячі.
  3. Актуальність. Інформація біржі регулярно оновлюється згідно з офіційними Інтернет-джерелами. Також кожне нове оголошення перевіряється на правдивість введених даних, аби уникнути можливості шахрайства. Крім того, на сторінках майданчика публікуються різноманітні новини щодо змін у законодавствах, показує популярні аукціони, а також різноманітні цікаві заходи.
  4. Безпечність. Фахівці біржі стежать за порядком на усіх 44 біржах системи «Прозорро». Вони спостерігають за діяльністю учасників, аби ті не порушували правил регламенту електронного майданчика. Також працівники стежать за онлайн аукціонами, аби й там не виникало будь-яких проблем.
  5. Можливість навчатись. У регламенті біржі можна знайти головні правила використання майданчику та участі в аукціонах. Також на офіційному YouTube каналі «ProZorro.Sale»є детальні відеоінструкції, завдяки яким новий учасник легко зможе розібратись зі структурою майданчику та аукціонів.

Автор: admin