Торгівля по лініях тренду

Будь то фондовий ринок, криптовалюти або щось інше, що може коливатися в ціні та торгуватися за допомогою графіка, ми рекомендуємо почати свій торговий шлях з базового розуміння того, що таке лінія тренду, торгівля по лінії тренду, а також рівні підтримки та опору.

Що таке лінія тренду?

На ринках лінії тренду – це просто діагональні лінії, проведені на графіках та які з’єднують певні точки. Таким чином, трейдерам легше отримати візуальне уявлення про рух цін на активи та визначити цінові тенденції. На відміну від базових ліній підтримки та опору, які розташовані горизонтально, лінії тренду мають або позитивний або негативний нахил. Тому лінії тренду бувають або висхідними, або низхідними, що символізує висхідний або низхідний тренд відповідно. Зараз купити bitcoin ціна якого просіла можна на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/, там ви також можете зіткнутися з трендовими лініями та вивчити їх.

Як малювати лінії тренду?

Лінії тренду будуються на основі максимумів та мінімумів графіків цін криптовалют, з’єднуючи дві чи три свічки з вершинами та низами. Висхідна лінія тренду будується від нижчої позиції графіка до вищої, ефективно формуючи вищі мінімуми. У той час як лінія низхідного тренду проводиться від вищої позиції до нижчої, таким чином показуючи нижчий максимум. Ключова відмінність між побудовою лінії тренду полягає у виборі точок, що використовуються. Більшість технічних аналітиків, однак, стверджують, що для того, щоб тренд був справді достовірним і максимально визначеним, що показує лінія тренду, вона повинна з’єднувати або перетинатися за допомогою трьох або більше крапок.

Що демонструють лінії тренду?

Будучи одним з найважливіших і водночас основних інструментів, що використовуються трейдерами, лінії тренду можуть бути використані для того, щоб легко побачити, де ціна активу продовжує протистояти домінуючому висхідному або низхідному ціновому тренду. Лінія тренду залишатиметься актуальною доти, доки вона не буде пробита або підтверджена ціною активу, до якого вона застосовується. Таким чином, якщо говорити про те, що говорить вам лінія тренду, то це сила покупців та продавців на ринку, і її можна використовувати для визначення попиту та пропозиції на конкретний актив, а також для розуміння підтримки та опору. Лінія тренду зазвичай вважається правильною і краще визначається, якщо вона з’єднує три точки.

Це призводить до розуміння того, що чим частіше лінія тренду тестується ціною, тим обґрунтованішою вона є. Таким чином, лінії тренду використовуються в технічному аналізі як спосіб зрозуміти поточний напрямок ринкових цін та допомогти створити прогноз майбутнього руху та швидкості ціни. опанувати такого роду інструменти у вас буде можливість завдяки сучасним біржам. Наприклад, можна почати користуватися біржею https://www.bybit.com/uk-UA/. Це дозволить вам оптимізувати процес та взяти у своє розпорядження певні максимально цікаві для себе інструменти.

Автор: admin