УЕБ – джерело релевантних біржових котирувань та надійна торгівля ресурсами

Українська енергетична біржа надає котирування на енергоресурси в Україні. Дані, котрі надає біржа, використовують, як ціновий орієнтир на природний газ та нафтопродукти. УЕБ в системі Прозорро.Продажі організовує надійні аукціони з продажу ресурсів.

УЕБ – публічні закупівлі нафтопродуктів та газу на вигідних умовах

На формування вартості впливають зовнішні та внутрішні фактори, а особливо, європейські біржові котирування. Для врегулювання та встановлення цін на нафтопродукти на газ використовують формулу, яку встановлює Міністерство економіки. На сайті www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/ є спеціальний калькулятор, з допомогою якого можна підрахувати вартість газу.

Співробітники біржі за необхідності можуть надавати інформаційні довідки відповідно запиту за наявності даних.

Електронні торги на УЕБ

УЕБ – це один із напрямків діяльності Прозорро.Продажі. Завдяки відкритим аукціонам в електронній формі в торгах можуть брати участь організації, які знаходяться на території країни та за кордоном. Це допомагає розширити ринок збуту та реалізацію послуг, формує здорову ринкову конкуренцію.

Особливість в тому, що учасники до початку аукціону не знають, хто ще подав заявку на участь. Це допоможе звести до мінімуму можливість корупції.

Серед плюсів такого виду ринкових відносин виділяють:

  1. Короткі строки проведення процедури.
  2. Можливість організації зекономити бюджет під час участі в торгах та проведення процедур.
  3. Відкритість та прозорість торгових процесів, чесні ціни та можливість вплинути на формування вартості ресурсу.
  4. Повна безпека електронних торгів.
  5. Чесна конкуренція.
  6. Ріні права для кожної організації, яка вирішила взяти участь.
  7. Можливість брати участь в торгах з любої точки, оскільки угода проводиться в електронній формі та не потребує особистої присутності учасника.

Система Прозорро-Продажі та площадка УЕБ організовують угоди купівлі-продажу без затрат часу та фінансів. Для багатьох компаній аукціони до сих пір являються незвичною формою торгів, тому сумніваються в їх безпечності. Українська енергетична біржа забезпечує надійність та прозорість. Більше інформації про систему можна дізнатися на сайті. Спеціалісти можуть проконсультувати щодо біржових котирувань та особливостей проведення торгів.

Автор: admin