В чому користь електронних земельних аукціонів для аграріїв

Аграрний сектор все ще можна вважати найбільш важливим не тільки в Україні, але й в багатьох інших країнах. В нашому ж випадку мова йде саме про українські землі, які досить активно використовуються аграріями в вирощуванні різних культур. Питання ж полягає в тому, наскільки важко отримати земельну ділянку для того, щоб вести на ній певне господарство. 

В сучасних умовах земля вважається досить дорогим ресурсом, тому невеликі аграрії все-таки віддають перевагу взяттю її в оренду. Зараз це можна зробити, користуючись послугами одного з електронних майданчиків. Відповідно, в людей з’явилась реальна можливість взяти участь в торгах й спробувати свої сили, конкуруючи з іншими учасниками.

Ознайомитись з повним переліком таких пропозицій можна на сайті tender.uub.com.ua, який можна сміливо віднести до числа вже перевірених часом ресурсів.

Чому електроні торги так цікаві самим аграріям?!

Як вже раніше згадувалось, самі аграрії зацікавлені в тому, щоб отримати певну земельну ділянку. Окрім цього, важливо, щоб все це було легально й в подальшому не привело до певних негативних наслідків, що також буває досить часто.

Саме тому, можна виділити відразу декілька пунктів, чим формат торгів є вигідній саме для таких компаній:

  • Прозорість системи – даний механізм дає змогу іншим аграріям спостерігати за тим, як саме розподіляються земельні ділянки між учасниками. Тобто, всі дії місцевої влади контролюються. Відповідно, оренда земельних ділянок залишається відкритою процедурою, що можна назвати досить вагомим плюсом;
  • Відсутність старого формату аукціонів, коли всі торги проводилися в звичайному форматі. Про такі торги значно важче знайти якусь реальну інформацію, що дозволяло місцевій владі віддавати перемогу конкретним особам, з якими є домовленості;
  • Доступність – взяти участь в сучасному форматі аукціонів може кожен аграрій, незалежно від того, наскільки він є відомий та які обсяги виробництва він має.

Більш того, електронний формат є ще й більш зручним. Тому, всі учасники економлять свій час та не прив’язані до якогось конкретного місця. Взяти участь в торгах можна навіть з мобільного телефона. Головна умова – це наявність якісного інтернет-покриття. Враховуючи ці моменти можна сміливо говорити, що нова форма — це дійсно більш якісно та зручно.

Автор: admin