Які помилки допускають учасники торгів

Участь в тендері – це не завжди так легко, як вам може здаватися. Насправді, торги – це все таки скоріш простий процес, якщо мова йде про відкритий або ж обмежений формат. Від учасників потребується лише серйозно підійти до підготовки своєї заявки і враховувати всі основні вимоги. Але, потрібно пам’ятати про те, що є різні варіанти самих аукціонів, може бути декілька етапів й так далі.

Якщо більш досвідчені користувачі ще можуть розібратися в цих моментах, то новачкам це робити значно складніше. Відповідно, вони дуже часто помиляються, причому самі помилки можуть стати серйозною перепоною, яка не дає їм перемогти в боротьбі за тендер.

Причому, не так важливо, де саме ви шукаєте цікаві лоти й берете участь в аукціоні. Навіть якщо це буде перевірений сайт української універсальної біржі, все це не сильно спростить процес. Новачки все рівно допускають помилки, яких можна запобігти. Ви можете перейти на сайт tender.uub.com.ua і особисто ознайомитися зі всіма доступними оголошеннями про проведення торгів, але враховуючи досвід інших учасників і не повторяючи їх помилок.

Про які саме помилки йде мова?!

Насправді, є дуже багато моментів, де ви можете приймати не зовсім правильні рішення. Найбільш частішими помилками все ще можна вважати:

  • Рішення про участь в останній момент – в ситуаціях, коли ви знайшли цікаве оголошення в останній день прийому заявок, доводиться зіштовхнутися з великою кількістю проблем і не завжди вдається проаналізувати всі ризики й свої можливості;
  • Участь в багатьох тендерах – новачкам не рекомендується подавати заявку на декілька тендерів, які закінчуються приблизно в одні дати. Причина дуже проста – відразу декілька замовників можуть прийняти вашу заявку і ви опинитесь у досить важкому положенні;
  • Акцент на перемозі – це ще одна проблема, коли учасник націлився на те, щоб перемогти в самому тендері і обійти конкурентів, але не розрахував, чи зможе він впоратися з об’ємом роботи, взятим на свої плечі.

Це лише декілька прикладів того, якими можуть бути помилки учасників. Насправді. таких моментів набагато більше і якщо розглядати їх всі, можна взяти для себе дуже багато корисної інформації.

Саме тому, якщо ви не бажаєте отримати додаткових проблем, потрібно з самого початку проаналізувати свої можливості й не приймати занадто швидших рішень, які можуть привести до неприємних наслідків.

Автор: admin