Дрова технологічні можна купити за допомогою системи Прозорро.Продажі на майданчику УУБ

Технологічні дрова — лісові ресурси, які виготовлені для спалювання в каміні, печі, багатті з метою отримання світла і тепла. Виходячи з національних стандартів якості дерева, які були розроблені Технічним комітетом України, такий ліс підрозділяється на промисловий і непромисловий.

Після реєстрації на майданчику «Української універсальної біржі», ви зможете купити технічні лісові ресурси в системі Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale чесно і на максимально вигідних умовах. Всі торги проходять відкрито, а, отже, корупція і сірі схеми відсутні. Будь-який громадянин може стежити за ходом відкритих торгів, а якщо трапитися порушення, то придати це огласці.

Технологічні дрова — склад і реалізація на Prozorro.Sale

Коли відбувається згорання технологічної деревени, то виділяється тепло, яке безпосередньо залежить від породи дерева і його вологості. Варто відзначити, що вологість здатна знизити теплопровідність дерева

Якщо дрова абсолютно сухі, то можна отримати приблизно 5 кВт тепла на годину на 1 кілограм. Від хвойних ж порід можна отримати від 5,2 кВт / ч. Все це пов’язано з тим, що в дровах існує різниця в хімічному складі. Але варто врахувати, що хвойні породи займають більше місця і більш швидко згорають.

Кубометр сухих листяних дров можуть замінити 200 літрів нафти і стільки ж кубів природного газу. Також деревини є поновлюваним ресурсом, що не можна сказати про вугілля, нафти. Також позитивним перевагою є те, що дерево — біопаливо.

Для заготування технологічних дров, необхідно стовбури і товсті гілки дерев напиліть на частини довжиною від 40 до 60 сантиметрів. Після цього розколоти уздовж на відрізки, площею торця до 100 квадратних сантиметрів. Для рубки таких дров застосовують сокиру, з лезом 30 градусів.

Продаж такого лісу, як інших лісових ресурсів, відбувається за завдяки системі Prozorro.Sale. З 1.02.2020 року, виходячи з Постанови КМ № 1178, продаж дров щомісяця у великих обсягах великими компаніями повинна відбуватися за допомогою системи Прозорро.Продажі. Відкриті аукціони майданчика «Української універсальної біржі» передбачають лоти від 150 кубічних метрів і вартістю від 200 тисяч гривень. На даний момент більш дрібні лоти не передбачені правилами системи, проте з часом будуть внесені зміни і навіть найменші підприємства зможуть брати участь в аукціонах.

Продаж маленьких лотів лісоматеріалів все ще відбуваються за старою процедурою. Однак в майбутньому все лісоматеріали будуть продаватися через систему Прозорро.Продажі. Це вже сталося в Закарпатській області, про що було підписано у вересні 2020 був відповідний Меморандум.

Купуйте дрова технологічні за допомогою електронних майданчиків УУБ

Ви можете участувати у прозорих і чесних аукціонах з реалізації необробленого лісу, використовуючи платформу«Української універсальної біржі». Так у вас завжди є можливість купити дрова технологічного класу за вигідною вартості, що відповідає ринковій.

Зареєструвавшись на веб-сайті sale.uub.com.ua, ви можете використовувати додаткові опції для більш комфортної роботи в новій системі Прозорро.Продажі: Telegram-ботом, Viber-ботом, які здатні впорядкувати торги і нагадати вам про їх проведення за допомогою безкоштовної Email- розсилки, яку ви можете налаштувати самостійно, виходячи з потрібних вам категорій.

Автор: admin