Купити дуб-кругляк вигідно на українському аукціоні

Придбання круглого дуба стало прозорим та зручним завдяки системі УЕБ. Ці новаторські заходи дозволяють продавати необроблену деревину, заготовлену постійними лісокористувачами, на відкритих електронних аукціонах з минулого року.

Діяльність монополій і торгівля лісом давно викликають питання про їх чесність і справедливість. Для усунення цих проблем 4 роки тому була створена прозора електронна система. Це стало ефективним механізмом продажу державних активів і боротьби з корупцією. Постановою Кабінету Міністрів України на публічні торги було додано круглий ліс.

Вимоги для тих, хто бажає торгувати на біржі

Щоб продавати круглий дуб або будь-яку іншу деревину прозорим способом через електронну систему, виконайте наступні дії:

  • Знати правила продажу деревини;
  • Зареєструйтеся на сайті Української Генеральної Біржі та підпишіть договір про співпрацю;
  • Підготувати необхідні документи;
  • Рекламувати продаж пиломатеріалів;
  • Дайте відповідь на питання потенційних покупців.

Компанії, що представляють екологічно чисті компанії і отримують 8 мільйонів чистого прибутку щороку, повинні продавати 20% від кількості сировини, що закуповується щомісяця на онлайн-аукціонах. У майбутньому всі лісові тендери будуть перетворені в цей формат, щоб процедури були публічними. Тому варто поспішити прозоро зареєструватися на одному з затверджених майданчиків системи, наприклад, продажу на українській Генеральній біржі.

На офіційному сайті УЕБ зараз продається багато необробленої деревини на суму 210тисяч грн. Їх обсяг повинен перевищувати 130 кубометрів.

На сайті Генеральної біржі України ви знайдете різні види дубової гальки. Щоб виграти аукціон, потрібно заздалегідь розробити стратегію. Наш консультант вам допоможе. Також важливо заздалегідь визначати великі угоди.

Більше інформації: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-dub-kruglyak-vigidno-na-prozoroprodazhi/

Автор: admin