Функції електронних майданчиків в ПроЗорро

Основне призначення електронних торгівельних майданчиків – це проведення прозорих та контрольованих торгів, аукціонів, тендерних закупівель й інших процедур. Сам майданчик слугує певною платформою, що забезпечує всі вимоги, які є обов’язковими для проведення самих торгів. Це означає, що всі технічні та організаційні моменти – це завдання електронного майданчика.

Користуючись послугами сучасних ЕТП, ви маєте можливість виставляти на продаж свої товари користування або об’єкти нерухомості, або ж брати участь в інших аукціонах та купувати подібне майно. Стати користувачем електронного майданчика може будь-хто, незалежно від того, чи то є юридична або ж фізична особа.

Робота торгівельних платформ є досить простим та зручним інструментом, що дозволяє в відкритій формі взаємодіяти замовникам та постачальникам. Особливо популярними такі сервіси стали в 2015-му році, коли запрацювала система ПроЗорро. На відміну від майданчиків, вона є певною базою даних, де зберігається вся інформація про торги, результати, умови, учасників й так далі.

Саме на сайті ПроЗорро потрібно шукати електронні майданчики, щоб точно бути впевненим в їх акредитації. Схвалення торгівельної платформи та її підключення до ПроЗорро – це основна гарантія надійності сервісу.

Прикладом тому може стати тб “українська енергетична біржа”, що пропонує величезну кількість напрямків в торгах, вигідні умови, зручний інтерфейс і багато інших переваг. Ви можете скористатися цим майданчиком та перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/auctions/unprocessed-timber/auctions-for-sale-of-untreated-timber, й знайти для себе багато корисної інформації.

Які функції виконують сучасні електронні майданчики

Користувачі, яким не доводилось брати участь в торгах та закупівлях часто задають питання – для чого взагалі потрібен майданчик та які безпосередні функції він виконує.

На сьогодні, можна зосередити увагу на таких функціях, як:

 • Рекламна – правильне використання майданчика є досить зручним інструментом для продавців, які отримують можливість безкоштовної реклами своєї продукції. Більш того, це може навіть позитивно вплинути на популярність бренду;
 • Інформаційна – користувач має можливість отримати доступ до всієї бази даних, що для багатьох може бути досить корисною практикою;
 • Аналітична – користувачі й замовники мають можливість проводити певну аналітику ситуації на ринку, орієнтуючись на інші оголошення або ж переглядаючи пропозиції від учасників, які надсилають свої заявки на розгляд;
 • Маркетингова – правильне використання майданчика та врахування деяких додаткових моментів дозволяє значно пришвидшити процес пошуку постачальників продукції або ж виконавців певних робіт;
 • Торгова – одне з основних завдань таких платформ полягає в тому, щоб організувати зручний зв’язок та взаємодію між замовником та постачальником;
 • Захисна – враховуючи той момент, що вся інформація зберігається в системі ПроЗорро, можна не боятися за можливий витік інформації або ж розголошення деталей про учасників.

Це лише декілька основних функцій, які виконуються всіма електронними майданчиками. Варто зазначити, що під всіма маються на увазі ті сервіси, що акредитовані в системі ПроЗорро та відносяться до числа легальних та дозволених майданчиків.

Що потрібно знати про класифікацію електронних майданчиків

На сьогодні, прийнято розрізняти декілька основних типів сервісів, на яких проходять електронні торги.

Електронні майданчики прийнято поділяти на такі категорії, як:

 • Корпоративні;
 • Універсальні;
 • Галузеві.

Остання група є найбільш розповсюдженою, тому що саме така платформа дає можливість проводити закупівлю продукції або ж інші види аукціонів в будь-якій сфері, що є цікавою безпосередньо для замовника. 

Ви маєте можливість ознайомитися з повним переліком таких сервісів, якщо перейдете на сайт ПроЗорро та знайдете там перелік всіх акредитованих майданчиків.

Чи варто брати участь в закупках на пром юа через ПроЗорро

Один з популярних інтернет-магазинів Prom.ua – це один з тих ресурсів, що також дозволяє брати участь в торгах через систему ПроЗорро.

Мова йде про використання самого інтернет-сайту в якості електронного майданчика. Мова йде про проведення державних закупівель продукції, яка може виставлятись на торги саме на сайті Пром.

На сьогодні, дана платформа є також досить популярною і велика кількість учасників віддає перевагу саме такому варіанту закупівель. 

До переваг використання сайту Пром, можна віднести такі моменти, як:

 • Зручність;
 • Надійність;
 • Економічна складова.

Щоб більш детально розібратися з тим, як працюють такі закупівлі, ви можете проконсультуватися з цього приводу з операторами й отримати відповідь на будь-які питання.

Автор: admin