Українці скоро можуть взяти участь в аукціонах по землі 

Продаж землі вже почався. Але, як і в 2020 році, в Україні є актуальним до обговорення питання необхідності відкриття земельного ринку. До того ж і провідні агрономи поки не можуть зійтися в думках. Зрозуміліше стане ситуація через декілька місяців, коли фізичним особам стане доступна покупка земель. Як відомо велика частка українських аграрних земель належить приватним володінням. Тому при формуванні механізму торгівлі землею керівництву країни слід врахувати і думку власників земельних паїв.

Специфіка аукціонів з продажу землі

Відмінним доводом забезпечення ринку і старту торгів по землі в Україні є необмежена продаж аграрних ділянок. Забезпечення своїм громадянам права користуватися своїми земельними активами без заборон і рамок – принцип демократичної держави.

Українські умови продажу чи покупки землі завжди відрізнялася певне нерівністю. Колись служили в колгоспах і радгоспах жителі сільської місцевості, мають у власності землю. Ця земля вимагає щорічної обробки. У цьому сенсі селянин залишається в виграшному становищі. Він має можливість вести подвірне господарство або здавати свої наділи в оренду, при цьому не втрачаючи землі. Вирівняти можливості в аграрному секторі і наділити правом, визначеним у Конституції України для всіх резидентів допоможе Закон № 552.

До 100 гектар землі зможуть отримати люди, не враховуючи місце свого проживання з 1 липня 2021, якщо вони резиденти України. Поки ще тільки приватні особи можуть реалізовувати свої ділянки, через те, що продаж землі, яка перебуває у віданні держави і комунальних громад заборонена.

Останнім часом порядком денним у народних депутатів є перспектива реалізації сільськогосподарських угідь за допомогою системи Прозорро.Продажі. Вона надасть допомогу в управлінні таким цінним ресурсом як землі і створить безперервний дохід в економіку, безпечні угоди продажу землі без хабарництва. Отримайте більше інформації на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-torgy-koly-startuyut-ta-yak-prohodytymut/

Угіддя на аукціоні Прозорро.Продажі можна буде купити вже сьогодні 

Вже можна прийняти участь у торгах, тому попередня підготовка зараз буде дуже до речі. Для володіння шансом продавати землі для сільськогосподарських завдань на торгах в системі Prozorro.Sale слід зареєструватися на платформі Української універсальної біржі.

Для влади логічним кроком буде впровадження земельних торгів на Prozorro.Sale. Сервіс функціонує вже майже 5 років і забезпечила прибутковість скарбниці в 37,7 мільярдів гривень. Державні активи і майно муніципального освіти продається справедливо і чесно завдяки спеціальним електронним платформ. Prozorro.Sale зупиняє всі корупційних та тіньових схем. 

Автор: admin