Торгівля криптовалютою: особливості

Проведіть власне дослідження. У криптовалютах завжди важливо проводити власні дослідження. В інвестуванні ви завжди маєте робити свій власний інвестиційний вибір; ніхто в інтернеті, хто пропонує інформацію безкоштовно, не має достатньої кваліфікації для того, щоб давати інвестиційні поради, або юридично не перебуває у такому положенні, коли він може це робити.

Краще буде просто зареєструватися на сайті https://www.bybit.com/kk-KZ/ і почати діяти крок за кроком. Ось інформація, яка може виявитися корисною.

Хвилі та цикли

Ціни, як правило, рухаються хвилями, а не прямими лініями. Які монети добре йдуть і коли, залежить від циклів та оборотів. Чекайте, що ви будете втрачати гроші часто, а іноді і місяцями безперервно, якщо ви займаєтеся HODL. Якщо ви подивитеся історію криптовалютного ринку, то побачите, що історія криптовалют — це історія хвиль і ринкових циклів. Не варто забувати, що 2013 – 2014 роки мали місце, а це означає, що іноді криптовалюти злітають і падають у рамках всеосяжного циклу (при цьому монети часто роблять це у проміжках).

Ризик

Криптовалюта нестабільна та трохи схожа на Дикий Захід. Старе прислів’я «не став більше, ніж можеш дозволити собі втратити» цілком застосовне і тут. Майте на увазі, що крипто трейдери часто обговорюють з іншими свої виграші, а не програші. Багато трейдерів та інвесторів зазнають великих збитків, а потім починають обговорювати криптовалюту, ніби це все «місяць і ламбо». Історично склалося так, що криптовалюта добре працює короткими ривками, а в решту часу втрачає свою вартість (погляньте на історичні графіки за останні 2 роки, постарайтеся не надто зациклюватися на тому, що відбувається цього тижня/місяця).

Гаманець

TREZOR (апаратний гаманець) для довгострокового холодного зберігання (Nano S від Ledger також є гідним вибором). Гаманці Core (програмні гаманці), якщо ви бажаєте розмістити копію блокчейна. Coinbase Vault (гаманець, розміщений на сторонньому хостингу), якщо ви хочете обробляти все через Coinbase. Паперовий гаманець для тривалого зберігання (спробуйте Cryptosteel для TREZOR для металевої версії паперового гаманця).

Монети, яких слід уникати

Уникайте всього, що не є покупкою монети через велику біржу. Єдиним винятком може бути популярне ICO, на вивчення якого ви витратили час і зусилля. Скажу прямо, вам потрібно уникати таких платформ, як Bitconnect (це шахрайство), ICO, які здаються зовсім сумнівними (уважно читайте білу книгу), і майже кожної монети, яку хтось рекламує в інтернеті, особливо якщо вона включає стимули на кшталт реферального коду (чим сильніше вони наполягають, тим, як правило, гірша ідея та/або гірший час для інвестування).

Розпочати торгувати криптовалютами вже зараз можна за допомогою біржі https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут ви можете досить швидко знайти всі цікаві вам інструменти та почати вести роботу в цій категорії.

Автор: admin