Як почати торгувати криптовалютою

Тут представлений список всього необхідного для початку торгівлі та інвестування в криптовалюту, а також конкретні пропозиції щодо продуктів для початківців. Іншими словами, тут представлений стартовий набір для інвестування в криптовалюту.

Біржа

Coinbase/GDAX для інвестування та торгівлі. Coinbase – для конвертації доларів США в біткоін та ефір і назад у долари, GDAX – для торгівлі основними монетами. Зареєструвавшись на Coinbase, ви отримаєте доступ до GDAX (вони призначені для роботи в парі і використовують ті самі логіни). Спробуйте Bittrex, Kraken або Binance для торгівлі альтами (Kraken також працює з доларами США, але не з гривнею). Bitfinex – відмінна біржа, але бар’єр для входу означає, що вона не підходить для новачків. Бажаєте торгувати у валюті своєї країни? Спробуйте використати біржу https://www.bybit.com/kk-KZ/. Зареєструйтесь на біржі та почніть вивчити особливості її роботи вже сьогодні.

Як торгувати

Можна обмінювати долари на монети або монети на монети. Торгівля монетами за монети вимагає від вас визначення вартості обох монет, щоб переконатися, що ви отримуєте гарну угоду, але, як плюс, ринок має тенденцію справедливо оцінювати монети, коли йдеться про торгові пари монета за монету. Почніть із долара за монети, поки не розберетеся в угодах між монетами. Якщо ви хочете бути в лонзі в криптовалюті, але не дбаєте про довгостроковий податок на приріст капіталу, може мати сенс використовувати угоди між монетами і монетами для зростання ваших запасів (замість того, щоб ризикувати, переходячи до фіату, так званого продажу в долари).

На більшості бірж для угод між монетами вам потрібні біткоін та ефір, що робить їх незамінними. На біржах, де ви не можете використовувати долари, ви зазвичай будете використовувати Tether (USDT) або іншу стабільну монету. Є також різні крипто майданчики, де ви можете почати інвестувати, використовуючи валюту своєї країни. Найчастіше це справді найбільш зручний формат для роботи з криптовалютами.

Монети для покупки

Біткоін (BTC) — очевидний вибір, Ефір (ETH) — близьке друге місце, а деякі можуть стверджувати, що XRP (іноді званий Ripple) майже так само важливий. Однак, на мою думку і в цілому, добре вивчена добірка з 15 або близько того найкращих монет ринкової капіталізації є найбільш безпечною. Я віддаю перевагу більш стабільним і довговічним монетам (BCH, TRX і ADA не варто ігнорувати, але вони не перевірені часом, як, наприклад, BTC, ETH, LTC, XRP).

Якщо ви торгуєте монетами, розташованими нижче за списком, або берете участь у ICO, подумайте про те, щоб спрямувати свої інвестиції у бік найкращих монет. Використовуйте сайт Coinmarketcap.com для розрахунку. Почати торгувати різними монетами, які ви самі можете вибрати, цілком реально використовуючи сучасний майданчик на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут доступні всі необхідні інструменти.

Автор: admin