Торгівля на Українській універсальній біржі

Однією з українських прозорих майданчиків є Українська універсальна біржа, яка відноситься до товарного ринку. Ця біржа є першою з точки зору доступу до цілого ряду біржових послуг в Україні. На УУБ існує можливість здійснювати операції з будь-якою товарною позицією. Дія цієї біржі діяльність полягає у перегляді іноземної практики та підвищенні ефективності цієї сфери в Україні.

Основними серами діяльності УББ є:

  1. Створення та здійснення біржової торгівлі, консультації щодо їх здійснення, реалізації державного та комунального майна, активів, що належать платникам податків та перебувають під арештом. Продаж землі за підтримки аукціонів, продаж застарілого та невикористаного військового майна. Реалізація вилучених товарів та продаж некерованих фізичних товарів. Особливо вигідними визнаються торгівлі великими партіями товарів, вироблених підприємствами країни.
  2. Продаж рухомого та нерухомого майна компаній-банкрутів.
  3. Фіксація контрактів на експорт сільськогосподарської продукції.
  4. Пошук ринку для встановлення співвідношення попиту та пропозиції, визначення цінової категорії певних видів фізичних товарів.
  5. Підписання договорів на купівлю-продаж рухомого майна.
  6. Визначення ціни для кожного виду майна та товару.

Будь-яка людина, зацікавлена ​​в методах прозорої торгівлі, обирає для себе на цій платформі величезну кількість приємних пропозицій, пов’язаних з реальним та відкритим аукціоном.

Стає значущим, що біржові аукціони УУБ підходять для людей, які вміють працювати доблесно, тяжіють до спільної роботи з біржею та готові виконувати добросовісні контракти, реалізовувати перспективні плани, які можуть залучити реальні фізичні цінності. Отже, необхідно налаштуватися на той факт, що вам доведеться витратити трохи часу, щоб набути навичок та розуміння системи для здійснення біржових операцій.

Якщо ви хочете взяти участь у відкритих торгах, то вам потрібно зареєструватися на одній з бірж, наприклад, на Українській універсальній біржі. Ця біржа працює в системі Прозорро.Продажі. Щоб отримати більше корисної інформації, ви можете скористатись посиланням https://uub.in.ua/.

Автор: admin