Як працюють онлайн аукціони системи Prozorro

Торгівля через систему Прозорро в Україні – досить нове явище. Ця система торгів була реалізована нещодавно, але вже дістала схвальні відгуки не лише серед представників вітчизняного бізнесу, але й закордонних партнерів. Прозорість аукціонів, відсутність зловживань та корупції приваблює подавців та покупців різних товарів, від необробленої деревини, до нафти, обладнання або нерухомості.

Як працює система Prozorro

Сьогодні можна стверджувати, що в найближчому майбутньому прихильників системи Прозорро стане набагато більше. Вона дозволяє організовувати публічні аукціони для чесної та прозорої торгівлі з рівними правами та можливостями для всіх учасників. Їм не треба навіть покидати офіс, щоб знайти покупця, постачальника та вкласти угоду.

Вся документація, в тому числі про аукціон, оформлюється в режимі онлайн. Кожна угода безпечна. А зареєструватися на порталі можливо через спеціальний сайт – електронний майданчик, акредитований системою Prozorro.

Для реєстрації в системі, участі в торгах, необхідно мати лише комп’ютер та доступ в Інтернет. Оголошення про купівлю-продаж зможе розмістити тільки перевірений замовник. 

Варто зазначити, що саме оголошення складається з трьох пунктів:

  1. назва товару;
  2. вартість;
  3. вимоги поставки.

Якщо підприємець перебуває на сайті, то саме так він і дізнається про початок торгів. В іншому випадку на електронну пошту або на мобільний телефон прийде спеціальне повідомлення. Також підприємець може подати заявку самостійно в тому випадку, якщо оголошення зацікавило. Але це можливо зробити тільки увійшовши в особистий кабінет. 

Чому бізнес обирає Прозорро

Систему Прозорро зрозуміти зовсім не складно. Представників бізнесу приваблює простота, зрозумілість, а головне – відкритість торгів. Відсутність корупційної складової, зловживань свідчить про те, що на майданчику не використовуються тіньові схемі, а товар можна придбати за чесною, та справедливою ціною.

Обсяги торгів через Prozorro швидко зростають, у тому числі й комерційних. Компанії використовують такі торги для пошуку нових постачальників та вихід на нові ринки збуту. Адже свою продукцію через електронні майданчики можна продавати в будь-який регіон країни. Більш детально про торги сировиною через Прозорро за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-vigidno-kupiti-lis-kruglyak-na-prozorrosale/.

Автор: admin